Home

Esport en Cocentaina

Home

Dissabte 15-11

Futbol Categoria Aleví

La Morera 09:00
Contestano B VS Bocairent

La Morera 10:00
Contestano VS Bocairent
Futbol Categoria Senior

La Morera 16:00
Contestano B VS Imperial
Futbol Sala Infantil Femení

Pavelló 10:00
YE FAKY Femení VS Elx
Futbol Sala Categoria Aleví

Pista Central 10:00
YE FAKY masculí VS Horta Major

Pista Central 11:00
YE FAKY Femení VS Salesians San VTE C
Futbol Sala Categoria Benjamí

Pista Central 12:00
YE FAKY B VS Horta Major

Pista Central 12:00
YE FAKY B VS Horta Major

Pista Central 13:00
YE FAKY C VS Santa Ana
Futbol Sala Lliga Local

Pista Central 16:30
New Team VS Si Jura-Bar Monte

Pavelló 17:30
Oli Travadell-El Gat Negre VS La Ibense-Dos D un Mos

Pavelló 18:30
A.V. VS La Ibense-Dos D un Mos

Pavelló 19:30
Casa Felix-Ca Juan VS Nueva Mumasa

Pavelló 20:30
Carrozas VS Nou Encontre
Futbol Sala Categoria Senior

Pavelló 16:00
YE FAKY masculí VS Dinamita albatera
Hoquei Categoria Senior lliga Sud

Pavelló 12:30
HC Cocentaina VS Alcodiam
Hoquei Categoria Senior

Pista Exterior 17:00
HC Cocentaina VS Gandia
Bàsquet Cadet Femení

Pavelló 11:00
Iris Contestà VS Sant Roc
Bàsquet Infantil Femení

Pista Coberta 9:30
Iris Contestà VS Teixereta Ibi
Bàsquet Infantil Masculí

Pista Coberta 12:30
Iris Contestà VS Banyeres
Futbol Categoria Infantil

La Morera 10:00
Contestano VS Alcoi
Futbol Categoria Cadet

La Morera 11:30
Contestano VS Alcoiano
Futbol Categoria Veterà

La Morera 16:00
Contestano VS Beniganim
Hoquei Categoria Alevi

Pavelló 11:00
HC Cocentaina VS Raspeig
Hoquei Categoria Infantil

Pavelló 12:00
HC Cocentaina VS Raspeig
Futbol Categoria Juvenil

Pavelló 12:00
HC Cocentaina VS Alcodiam
Hoquei Categoria Iniciacio

Pista Exterior 16:00
HC Cocentaina VS Raspeig
Hoquei Categoria Prebenjamí

Pista Exterior 16:00
HC Cocentaina VS Raspeig

Pista Exterior 17:00
HC Cocentaina VS Raspeig
Futbol Sala Categoria prebenjamí

Pista Exterior 18:00
HC Cocentaina B VS Alcodiam
Futbol Sala Lliga Local

Pavelló 16:00
Carbonell Borja VS Nueva Mumasa

Pavelló 17:00
New Team VS Bar Ecuador

Pavelló 18:00
A.V. VS Rayo Alcoyano Cafeteria EVOHE

Pavelló 19:00
Joyeria Luque VS Estrella Roja

Pavelló 20:00
Sao Paulo CF VS La Clariana

Pista Central 16:00
Fumbito VS Portal

Pista Central 17:00
Corsan Cocentaina VS Bad Voodoo Team

La Morera
1A VS 1B

Pista Central 18:00
Senyorasos VS Altarios

Pista Central 19:00
Lacasse Futsal VS Dental Carpe

Pista Central 20:00
Jamels CF VS La musica Grupo Espiral